Servis a náhradné diely

Autorizovaný servis je zabezpečený servisnými technikmi, ktorí sú vyškolení vo výrobných závodoch firiem. Servis je vybavený diagnostickým systémom:

CLAAS CDS-5000,
FENDT FENDIAS,FENDOS,EOL.

Použitie diagnostických programov pri poruchách na strojoch pomáha zrýchliť a zefektívniť prácu servisným technikom. Týmto je možné vo väčšine prípadov spojazdniť,opraviť stroj na mieste a nieje potrebný jeho presun do servisného strediska. Kompletný servis podporuje poľnohospodárov a podniky služieb čo možno najrýchlejšie.

Hlavným zámerom servisného strediska firmy RAPPA s.r.o. je zabezpečiť bezchybnú funkčnosť stroja zákazníka,čo vedie k lepšej spolupráci a minimalizovanie pracovných prestojov.

Pri závažnejších poruchách vieme Váš stroj sami dopraviť do nášho servisného strediska. Oprava Vášho stroja bude prevedená na plne profesionálnej úrovni a s originálnymi náhradnými dielmi. Súčasťou úspešnej opravy je aj technická podpora z firiem dodávatelov. Stála komunikácia s dodávateľmi pri objednávkach strojov napomáha k správnej voľbe a funkčnosti stroja podla želania zákazníka. Firma RAPPA pokrýva svojím servisom každú časť Slovenska.